KONST / Litografier / Färglitografi 13967639
nr 1396 7639
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Joan Miró (1893-1983), Spanien, efter. Komposition. Tryckt signatur, numrerad 292/300. Motivet: ca 39x59 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:41:50
700 kr
1.500 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)