KONST / Litografier / Färglitografi 11796277
nr 1179 6277
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/240, bladets mått: 42x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:02:06
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander