KONST / Litografier / Färglitografi 11526194
nr 1152 6194
Jesper Waldersten
(f. 1969), Sverige
Färglitografi, Figurer, signerad och numrerad 180/190, motivet: 40x28
Jesper Waldersten, svensk illustratör och bildkonstnär född 1969.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:39:31
300 kr
350 kr
Jesper Waldersten
Läs mer om Jesper Waldersten