KONST / Litografier / Färglitografi 14203498
nr 1420 3498
Jaques Villon
(1875-1963)
Jaques Villon (1875-1963), Signerad, numrerad 345/400. Färglitografi, daterad bildmått: 32x26, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:45:22
27/9 12:37:17