KONST / Litografier / Färglitografi 15286431
nr 1528 6431
Jan Zielecki
(f. 1949), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 70x57 cm, yttermått inklusive ram: 87x71 cm
Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:05:20
20/3 10:28:46