KONST / Litografier / Färglitografi 12826134

nr 1282 6134

Jan Zielecki

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 57x42 cm

Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:08:16

Jan Zielecki

Läs mer om Jan Zielecki