KONST / Litografier / Färglitografi 12428139

nr 1242 8139

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Färglitografi, Jan Stenvinkel (1933-1989), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 51/130. Motivet: 77x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:30:17

4/3 16:00:24 1      300 kr
18/3 17:45:43 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel