KONST / Litografier / Färglitografi 12428139

nr 1242 8139

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Färglitografi, Jan Stenvinkel (1933-1989), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 51/130. Motivet: 77x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:30:17

4/3 16:00:24 1      300 kr
18/3 17:45:43 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel