KONST / Litografier / Färglitografi 12422103
nr 1242 2103
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ängel. Signerad, numrerad 234/360. Motivet: 73x62
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:44:09
18/3 19:07:01
18 mar
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko