KONST / Litografier / Färglitografi 13581622
nr 1358 1622
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ängel. Signerad, numrerad 207/360. Motivet: 70x58cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:47:36
30/10 18:13:03
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko