KONST / Litografier / Färglitografi 13732015
nr 1373 2015
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, "Själagårdsgatan". Signerad, numrerad 250/290, bladets mått: 54x54 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:05:04
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist