KONST / Litografier / Färglitografi 13977204

nr 1397 7204

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 269/290. Motivet: 45x43cm, yttermått inklusive ram: 60x57cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:20:38

12/5 15:12:03 1      Vinnande bud

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist