KONST / Litografier / Färglitografi 13441066
nr 1344 1066
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 46x65cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:47:48
26/8 17:31:20
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist