KONST / Litografier / Färglitografi 14666302
nr 1466 6302
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 44x36cm, yttermått inklusive ram: 62x52cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:12:02
7/5 17:26:37
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist