KONST / Litografier / Färglitografi 13658248
nr 1365 8248
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Djurgårdsbron. Signerad, numrerad 213/360, Motivet: 43x53cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:37:43
2/12 22:52:05
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist