KONST / Litografier / Färglitografi 10515077

nr 1051 5077

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist, Stureplan, 275/290, signerad, motivet: 40x55

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 20:39:04

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist