KONST / Litografier / Färglitografi 9758046
nr 975 8046
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 36x44
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:04:22
30/7 21:31:31
300 kr
12/8 17:06:58
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist