KONST / Litografier / Färglitografi 11978012
nr 1197 8012
Jan Grantorp
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 101/350. Motivet: 34x38 cm
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:31:25
100 kr
250 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm