KONST / Litografier / Färglitografi 13095093
nr 1309 5093
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 7/25, år 1974. Motivet: 47x39cm
Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:36:49
20/2 20:44:04