KONST / Litografier / Färglitografi 13568270
nr 1356 8270
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 49/175,1979. Motivet: 44x36cm
Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:08:53
25/10 22:40:51