KONST / Litografier / Färglitografi 9884008

nr 988 4008

Irene Kson Ullberg

(f. 1930), Sverige

Färglitografi, Irene Kson Ullberg (f. 1930), 93/260, signerad, -57, motivet: 36x43

Irene K:son Ullberg, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 20:00:11

  • Tema
  • 19 okt

Irene Kson Ullberg

Läs mer om Irene Kson Ullberg