KONST / Litografier / Färglitografi 12154419
nr 1215 4419
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 138/290. Motivet: 28x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:39:35
30/10 19:44:38
250 kr
3/11 09:21:23