KONST / Litografier / Färglitografi 12113103
nr 1211 3103
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 20/29. Motivet: 29x22 cm
Kondition: osignerad,
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:55:35
22/10 19:20:20
22 okt