KONST / Litografier / Färglitografi 14632163
nr 1463 2163
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 26/29. Färglitografi. Bladets mått: 28x36cm, yttermått inklusive ram: 47x54cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:20:24
350 kr
450 kr
25 apr