KONST / Litografier / Färglitografi 14806253
nr 1480 6253
Färglitografi
Ingrid Nilsson Olsson, Stortorget, Gamla Stan. Signerad, numrerad 85/290. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:56:57
1/8 19:36:58