KONST / Litografier / Färglitografi 12861281
nr 1286 1281
Ingrid Nilsson-Olsson
(1945-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/290. Motivet: 42x34,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:19:48
30/10 19:55:19
Ingrid Nilsson-Olsson
Läs mer om Ingrid Nilsson-Olsson