KONST / Litografier / Färglitografi 12861281

nr 1286 1281

Ingrid Nilsson-Olsson

(1945-2003), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 107/290. Motivet: 42x34,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:19:48

30/10 19:55:19 1      Vinnande bud

Ingrid Nilsson-Olsson

Läs mer om Ingrid Nilsson-Olsson