KONST / Litografier / Färglitografi 14177204
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:33:44
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 6 september 2021 |
Ingbritt Irene Lagerberg