KONST / Litografier / Färglitografi 14576069
nr 1457 6069
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 161/285. Färglitografi. Bladets mått: 60x11, oramat löst blad
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:02:40
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni