KONST / Litografier / Färglitografi 12735390
nr 1273 5390
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 283/330. Motivet: 18x31 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:28:26
500 kr
700 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni