KONST / Litografier / Färglitografi 13903135

nr 1390 3135

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 125/250, daterad 93. Motivet: 21x21, yttermått inklusive ram: 39x31 cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:36:51

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni