KONST / Litografier / Färglitografi 14088049
nr 1408 8049
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 141/260, daterad82. Bladets mått: 63x48, yttermått inklusive ram: 70x54 cm. Signerad
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:27:15
7/7 21:39:32
100 kr
19/7 20:01:32
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson