KONST / Litografier / Färglitografi 10824285
*
nr 1082 4285
Färglitografi
Humberto Couet, EA-upplaga, "Livets väg", Löst blad, bladets mått: 63x47
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 20:19:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/12 20:22:47
1
100 kr
1/1 12:29:49
2
200 kr
3/1 11:59:14
3
200 kr
3/1 11:59:14
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 18:57:50
4
300 kr
9/1 19:13:40
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik humberto couet litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1082 4285
Färglitografi
Humberto Couet, EA-upplaga, "Livets väg", Löst blad, bladets mått: 63x47
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/12 20:22:47 | 1 | 100 kr |
1/1 12:29:49 | 2 | 200 kr |
3/1 11:59:14 | 3 | 200 kr |
3/1 11:59:14 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/1 18:57:50 | 4 | 300 kr |
9/1 19:13:40 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik humberto couet litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27