KONST / Litografier / Färglitografi 14088553
nr 1408 8553
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/150. Motivet: 19x18, yttermått inklusive ram: 37x33 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:35:21
100 kr
150 kr