KONST / Litografier / Färglitografi 12691059

nr 1269 1059

Henrik Allert

(f. 1937), Sverige

Färglitografi, "Gröngöling". Signerad, numrerad 136/155. Motivet: 41x30 cm

Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:02:21

17/8 16:11:54 1      Vinnande bud

Henrik Allert

Läs mer om Henrik Allert