KONST / Litografier / Färglitografi 8358482
*
nr 835 8482
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Färglitografi , Henrik Allert (f. 1937), 5 st, 68x46
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juli 2013
kl 19:12:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/6 19:56:43
1
100 kr
26/6 00:02:04
2
150 kr
29/6 12:29:11
3
Vinnande bud
1/7 17:26:44
4
500 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henrik allert litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Henrik Allert
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
nr 835 8482
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Färglitografi , Henrik Allert (f. 1937), 5 st, 68x46
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 juli 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/6 19:56:43 | 1 | 100 kr |
| 26/6 00:02:04 | 2 | 150 kr |
| 29/6 12:29:11 | 3 | Vinnande bud |
| 1/7 17:26:44 | 4 | 500 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henrik allert litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



