KONST / Litografier / Färglitografi 12428157

nr 1242 8157

Henri Matisse

(1869-1954)

Färglitografi, Henri Matisse (1869-1954), tusen och en natt. Signerad i trycket. Juni -50, Bladets mått: 42x88

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:02:36

  • Tema
  • 18 mar