KONST / Litografier / Färglitografi 12428157

nr 1242 8157

Henri Matisse

(1869-1954)

Färglitografi, Henri Matisse (1869-1954), tusen och en natt. Signerad i trycket. Juni -50, Bladets mått: 42x88

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:02:36

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar