KONST / Litografier / Färglitografi 16066100
nr 1606 6100
Färglitografi
Henri Laurens, ej signerad och numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:42:37
300 kr
350 kr
450 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr