KONST / Litografier / Färglitografi 14556177
nr 1455 6177
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Helmut Mantel (1925-1979), Tyskland. Signerad, numrerad 31/150, daterad -78. Färglitografi. Bladets mått: 63x82 cm, oramad
Kondition: löst blad slitage
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:33:04
21/3 18:28:04
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel