KONST / Litografier / Färglitografi 14545176
nr 1454 5176
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 56/75, daterad 1975. Färglitografi, bildmått: 50x50cm, yttermått inklusive ram: 67x66cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:58:58
100 kr
200 kr
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström