KONST / Litografier / Färglitografi 14442029
nr 1444 2029
Helmer Forslund
(1920-1975), Sverige
Kroginteriör. Signerad, numrerad 110/225, daterad -72. Färglitografi, bildmått: 25x33cm, yttermått inklusive ram: 42x47cm
Helmer Forslund, svensk målare född 1920, död 1975.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:47:47
16/1 21:46:23
100 kr
16/1 22:19:56