KONST / Litografier / Färglitografi 7832259
nr 783 2259
Färglitografi
havsörn, signerad, 49/340
Utrop:
400 kr
Såld:
850 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:02:35
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
800 kr
600 kr
700 kr
800 kr