KONST / Litografier / Färglitografi 14912049

nr 1491 2049

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Stockholm. Signerad, numrerad 146/150, daterad -61. Färglitografi, bildmått: 23x53 cm, yttermått inklusive ram: 35x65 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:22:36)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 18:07:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann