KONST / Litografier / Färglitografi 14076197

nr 1407 6197

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signerad, numrerad 200/360, daterad -76, bladets mått: 64x49, yttermått inklusive ram: 78x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:13:13

22/6 17:07:58 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann