KONST / Litografier / Färglitografi 14477318
nr 1447 7318
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad 311/360, "sommarbukett". Färglitografi, bildmått: 68x51cm, yttermått inklusive ram: 89x70cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:42:44
7/2 12:53:51
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann