KONST / Litografier / Färglitografi 12555585

nr 1255 5585

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signerad, daterad 1964, numrerad 6/50. Stockholmsmotiv. Motivet: 28x54 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:19:58

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann