KONST / Litografier / Färglitografi 12968300
nr 1296 8300
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Fågelmataren. Signerad, numrerad 29/360, daterad -82. Motivet: 55x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:17:55
5/12 18:28:06
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann