KONST / Litografier / Färglitografi 14222054

nr 1422 2054

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

4 st, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi. Bladets mått: 56x43 cm, oramad

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:48:47

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf