KONST / Litografier / Färglitografi 9756045
nr 975 6045
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Färglitografi, Harry Kampf, Stockholmsmotiv, 146/250, signerad, 1981, motivet: 37x58
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 20:31:32
18/8 04:45:27
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv