KONST / Litografier / Färglitografi 13732031

nr 1373 2031

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Färglitografi, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, numrerad 106/260, Djurgårdsfärjan. Motivet: 39x48cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:34:19

15/1 10:22:31 1      300 kr
18/1 19:59:15 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg