KONST / Litografier / Färglitografi 13316498
nr 1331 6498
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/99, bladets mått: 40x30cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:50:39
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr