KONST / Litografier / Färglitografi 12286117
nr 1228 6117
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 289/300, ca 34x41 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:13:14
9/1 23:12:12
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg